,,Neslibuju, že to bude pravda, celá pravda a nic než pravda. To nedělá nikdo. Ani nemůže. Vymýšlíme si sami sebe. Všichni jsme právě tak smyšlení jako skuteční, Chápeš?"
/ R. Fulghum - Drž mě pevně, miluj zlehka /


Hlavní stránka // Články // Videa

Walk This Way

16. března 2014 v 16:02 | Sugar |  články
Ahoj,
tak nějak jsem se před časem rozhodla s blogováním seknout. Najednou jsem nevěděla, o čem psát, jídelníčky mi totálně nevycházely (a pořád nevychází), dostala jsem se na 60kg (zatím moje nejvyšší váha) a doslova se na mě nalepily všechny možné problémy světa. UF.

Zároveň ale teď tak nějak strašně moc doufám, že už to mám za sebou. Alespoň zčásti. Čeká mě ještě hodně práce s tím, srovnat si nějak jídelníček, začít cvičit v normálních dávkách (ne "koňských", kdy se pak druhý den nebudu schopná hnout, dám si 4 dny oraz a pak znovu..) a konečně - musím si tak nějak vyřešit ty osobní problémy a aspoň se pokudist vysvětlit svému okolí, že nejsem taková kráva, za jakou mě teď všichni díky jedné "skvělé kamarádce" a klukovi, kterého jsem tak trochu odpálkovala mají. Ach jo. Když se daří, tak se daří.

A konečně - rozhodla jsem se, že si blog nechám, ale zaměřím ho trochu více směry, než jsem "já, moje hubnutí a nádherný úsměv 'Pana V."". Dobře, tyhle tři kategorie tady pořád budou (především ten nádherný úsměv :D ), ale chtěla bych začít psát recenze na knížky, které čtu, protože čtu vážně docela hodně, časem bych se chtěla dostat možná i k nějakým recenzím kosmetiky, občas se s vámi podělit o fotky, které občas nafotím, začít se víc zajímat o fitness a zdravý životní styl, abych už nebyla tak strašně moc v pr*eli, jako jsem teď. A prakticky bych mohla klidně i zveřejnit takové svoje seznamy - 1 000 písniček, které miluju ; 1 000 důvodů, proč je život vlastně fajn a tak.
Samozřejmě následují nápady na recenze filmů a seriálů, protože - přiznejme si to jsem schopná koukat na prakticky skoro cokoliv, jenom abych si nemusela sednout k fyzice nebo něčemu podobnému.
A končí to nápadem, že bych mohla točit videa. Challenge, možná vlogy, DIY.. (..A když jsem tenhle nápad domyslela do konce, došlo mi, že před kamerou vlastně vypadám jako naprostý trotl, neumím mluvit, pořád se směju - ale to běžně.. :D ), takže.. Bůh ví, co bude.
Ale aspoň u toho psaní bych chtěla chvíli vydržet. Pomáhá mi to formulovat myšlenky, zlepšuje vyjadřování a co si budem - prostě mě to baví.

♥ Většinu času trávím na Tumblru, takže si tady takhle hezky udělám reklamu sama sobě :)
 


Komentáře

1 my-wonderment | Web | 16. března 2014 v 17:10 | Reagovat

Děkuji za názor a za tip na knížku. Každýmu padne něco jinýho :-) já Memento zbožňuju, super se to čte. Ale tvojí knížku plánuji zkusit

2 Em | Web | 25. března 2014 v 19:26 | Reagovat

Don't be sad :-) When you stop looking, it will come...and I really think, your weight will be by your ideas :-)
And I'm really happy to your book's reviews! I love reading too, and I'm seriously curious on your best books :-)
Good luck to future!!! + so so so much happy feelings and moods for long time. For all your life! xx Em

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama